Zadzwoń:+48 575 808 970 | Email: finsklep@onet.pl

O firmie

O firmie

MY - od snów do rzeczywistości...

Finclub suplementy – finclub sklep online

Stawiamy na rzetelność przekazywanych informacji, świadczonych usług, kontaktów zawodowych z partnerami handlowymi oraz pracownikami.

W ośmiu krajach, gdzie Finclub jest obecny na rynkach współpracuje z nami 2000 lekarzy zrzeszonych w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego naszego programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować swoim klientom dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.

Dla polskich klientów są wybierane produkty, które są ukierunkowane na konkretne, specyficzne problemy mieszkańców Polski. Taki wybór zawsze jest konsultowany z naszymi specjalistami z Gremium Lekarskiego.

Nie wydajemy milionów na mega kampanie reklamowe, dla nas najważniejsze są osobiste doświadczenia naszych zadowolonych klientów.

Rozwój osobisty

Swoim współpracownikom i partnerom handlowym umożliwiamy długookresowy rozwój osobisty w wielu dziedzinach. Finclub daje możliwość nie tylko dbania o własne zdrowie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnego biznesu.

Jakość

Jakość jest dla nas słowem kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY, a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Wysokiej jakości suplementy Finclub sklep online – suplementy Finclup zaprojektowane przez nature. Najlepsze promocje na produkty Finclub – tylko w sklepie online Finclub.


Niezależny dystrybutor finclub – Suplementy finclub sklep online. Produkty finclub w najlepszych cenach.