Zadzwoń:+48 575 808 970 | Email: finsklep@onet.pl

Współpraca

Współpraca

Finclub International oferując swoje unikalne preparaty udostępnia również każdemu członkowi sieci możliwość współpracy przy minimalnym koszcie. Twój koszt to inwestycja we własne zdrowie poprzez zakup oferowanych suplementów diety.

Proporcjonalnie do zainwestowanego czasu możesz liczyć na dodatkowe szerokie możliwości. Jedyne co musisz zrobić to dzielić się informacją z my zrobimy resztę za Ciebie. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie znacznie ułatwimy ci tę drogę.

Jeśli natomiast interesuje Cię jedynie pozostanie konsumentem kupującym preparaty na własne użytek, postaramy się zagwarantować możliwość uzyskiwania dodatkowych rabatów na własne zakupy!

Zapraszamy do współpracy każdą osobę. Nie ma tu znaczenia wiek, płeć czy wykształcenie. Każdy kto jest zainteresowany promocją zdrowia oraz własną przyszłością.

Zapraszamy również podmioty gospodarcze oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą jak np., sklepy zielarskie, punkty medyczne, gabinety medycyny naturalnej, masarzu, salony fryzjerskie,kosmetyczne…

Każdy może liczyć na naszą pomoc, wsparcie, dodatkowe narzędzia, a także korzystać z naszego wieloletniego doświadczenia.

SWOBODA WYBORU
Każdy z Klubowiczów samodzielnie decyduje, kiedy, z kim i czy w ogóle nawiązuje dodatkową współpracę. Może mieć ona różny wymiar i cel. od chęci otrzymywania preparatów taniej lub za darmo, po dodatkowe źródło dochodu czy własny zakrojony na szeroką skalę biznes

MOŻLIWOŚCI FINANSOWE
FINCLUB International każdemu z Członków udostępnia możliwość uzyskiwania dodatkowego dochodu lub dużych rabatów konsumenckich proporcjonalnych do zainwestowanego czasu i energii. Każdy dodatkowy nakład pracy naszego Klubowicza jest premiowany przez Firmę jak i nas samych dodatkowymi bonusami i innymi formami gratyfikacji. Sam decydujesz o tym ile chcesz osiągnąć. My pomożemy ci w osiągnięciu tego celu.

UZNANIE
Uznanie – Najskuteczniejsi Klubowicze otrzymują ze strony Firmy szczególne wsparcie materialne i emocjonalne. Współpraca z FINCLUB International daje nieograniczone możliwości osiągnięcia osobistego sukcesu. Tylko od indywidualnej decyzji każdego Klubowicza zależy, czy skorzysta z oferowanych możliwości.

SIŁA TKWI W ZESPOLE
W naszej grupie na dzień dzisiejszy znajdują już się nowi menadżerowie oraz setki konsumentów, którzy korzystają z dodatkowych rabatów na własne zakupy.

Niezależnie od tego czy chcesz być naszym klientem, kupować taniej czy współpracować w ramach marketingu, dołączając naszej grupy zyskasz najwięcej.

Dołącz do nas i dokonaj pierwszego zakupu w naszym portalu aby uzyskać własny kod członkowski oraz dostęp do Panelu Online dla Klubowiczów.